Törzskönyvező munkatárs

A MEDITOP Gyógyszeripari Kft. Törzskönyvező munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Törzskönyvi dokumentációk, beadványok összeállítása angol nyelven EU, non-EU országokra
  • A gyógyszerek életciklusa alatt a változások kezelése, módosítások támogató dokumentációjának összeállítása angol nyelven
  • Eljárások koordinálása
  • Törzskönyvi követelmények folyamatos figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás belső társosztályokkal, hatóságokkal és partnerekkel

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Természettudományi diploma (gyógyszerész-, vegyészmérnök-, vegyész- vagy biológus diploma)
  • Legalább középfokú angol nyelvvizsga és középszintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó készség, megbízható és precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Gyógyszer engedélyezési területen, hasonló munkakörben, vagy gyógyszeriparban elsősorban analitikai vagy minőségbiztosítási szerzett munkatapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
  • Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Pest vármegye, Pilisborosjenő

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését a ra@meditop.hu e-mail címre. Jelentkezése során szakmai önéletrajzát kérjük csatolni.