Betanított gyógyszergyártó

A MEDITOP Gyógyszeripari Kft. Betanított gyógyszergyártó munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Pilisborosjenő

FELADATOK

  • Gyógyszerek, étrendkiegészítők gyártása, csomagolása a GMP (Helyes Gyógyszergyártás Gyakorlat ) és egyéb belső szabályok betartásával;
  • Gyártóberendezések, eszközök, helységek belső szabályok szerinti tisztítása;
  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése, kiszolgálása;
  • A gyártás folyamán a termékek folyamatos gyártásközi ellenőrzése;
  • A technológiai és minőségügyi előírások betartása;
  • A gyártási dokumentáció precíz, pontos vezetés

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • precíz és pontos munkavégzés, önállóan és csapatban

ELŐNYT JELENT:

  •  Gyógyszeripari-, vegyipari-, élelmiszeripari tapasztalat;
  •  GMP szabályok ismerete, alkalmazásukban való jártasság.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Megbízható munkahely;
  • Változatos feladatok, kihívások;

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését a logisztika@meditop.hu e-mail címre. Jelentkezése során szakmai önéletrajzát szíveskedjék csatolni.